A fekete réteghez:
15 dkg margarin
4 ek. cukor
3 ek. kakaópor
2 tojás
20 dkg darált keksz
7 dkg kókuszreszelék
5 dkg darált dió
2 dl tej
A fehér réteghez:
12,5 dkg margarin
1 dl tejszín
2 ek. vanília pudingpor
10 dkg cukor
A tetejére:
10 dkg étcsoki
1 ek. margarin
A fekete réteghez megolvasztom a margarint a cukorral és a kakaóporral. Hozzáadom a tojást, és addig keverem, amíg besűrűsödik. Ekkor azonnal leveszem a tűzről, és beleteszem a kekszet, a kókuszreszeléket, a darált diót, majd annyi tejet adok hozzá, hogy sűrű masszát kapjak. Kb. 20x20 cm-es tepsi alján elterítem.
A fehér réteghez kikeverem a margarint, a tejfölt és a pudingport. Hozzáadom a cukrot, és könnyű krémmé keverem, rásimítom a kekszes rétegre.
Gőz fölött megolvasztom a csokoládét, hozzákeverem a margarint, langyosra hűtöm, majd rákenem a krémre.
Legalább 2 órára hűtőbe teszem,majd kockákra vágom.
Magozzuk ki a meggyet, majd tegyük bele egy tűzálló tálba, melyet előtte vajjal kikentünk. Vegyítsük össze a hozzávalókat, majd habverő segítségével alaposan keverjük össze. Öntsü...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Tálba tesszük a hozzávalókat és robotgéppel összedolgozzuk, ha a tészta sűrűvé vált kivajazott sütőformába öntjük és 180 fokon 40 percen át sütjük. Hagyjuk kihűlni, majd ketté vágj...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű