3 db M-es tojásfehérjét habosra verünk, hozzákeverünk 3 lapos evőkanál porított eritritet, 3 lapos evőkanál Nocarb rostmixet és 25 dkg natúr gesztenyemasszát. Habzsákból sütőpapírral bélet tepsibe tetszőleges formákat nyomunk. Előmelegített sütőben 180 fokon, kb 10 percig sütjük.
a pudingot megfőzzük,aztán hozzá adjuk a port,kicsit hűl és margarinnal kihabosítjuk
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A lisztet,szódabikarbónát,sót,és fahéjat összeszitáljuk egy edénybe,majd hozzáadjuk a cukrot. a tojást és az olajat összekeverjük a vanília aromával,majd a lisztes keverék közepé...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1.) A tészta hozzávalóit összegyúrjuk és egy hullámos szélű, kókuszzsírral kikent vagy szilikon piteformába nyomkodjuk. Villával megszúrkáljuk. 180 fokra előmelegített sütőbe...
Elkészítési idő: 2 óra Nehézség: Könnyű