- 1 l tej,
- 4 cs vanília puding,
- 2-3 üveg meggybefőtt vagy friss gyümölcs,
- 6 pohár tejföl?????,
- 2-3 csomag Dr. Oetker tortazselé,
- 20 evőkanál cukor,
- 1/2 adag linzertészta
A tejet a pudinggal felfőzöm + a 20 ek cukor. Ha kihűlt a tejfölt hozzákeverjük habverővel. A tepsi aljára tesszük a sütit, erre a pudingos krémet és a lecsurgatott gyümölcsöt. Alsó lángon sütve kb. 50 perc. Ha kihűlt a meggyléből (kb. 1/2 liternyi) és a tortazseléből elkészítjük és a tortára öntjük.
A vajat én megolvasztottam 30 mp alatt, tehát nem olvadt el teljesen, csak egy kicsit. A lényeg, hogy lágy legyen. Tehát a vajat a cukorral jól elkeverjük. Hozzáadjuk a vaníliás cu...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Előre elkészítjük a tölteléket. A mákhoz vagy a dióhoz hozzáadjuk a cukrot és a vaníliás cukrot, összekeverjük pici tejjel, és ezzel az összeállítással már is meg lehet tölteni (én...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű