1,75 csésze liszt
2 teáskanál sütőpor
3 teáskanál cukor
0,5 teáskanál só
3 felvert tojássárgája
0,33 csésze olaj
1,5 csésze tej
3 tojásfehérje kemény habja
Össze keverem a nem folyékony hozzávalókat .
Hozzá keverem a tojássárgáját, a tejet, majd az olajat. Hozzá adom óvatosan a tojásfehérje habot.
Én egy merő kanállal öntök a kiolajozott, meleg sütőbe, és sütöm. Kb 12 db lesz belőle. Elvágom, és két darab szívecskét lekvárral összeragasztok.
1. A vajat megolvasztjuk, majd egy tálban összekeverjük a cukorral. 2. Egy másik tálba beletesszük a diót, az aszalt gyümölcsöt, a csokoládét, összekeverjük, majd meglocsoljuk a r...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Összegyúrjátok, kinyújtjátok, kiszurkáljátok, és mehet is az előmelegített sütőbe. ;) Nekem tényleg mindig nagyon puha a töltés után, általában házi lekvárt teszek bele.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
8 részre osszuk el,sodorjuk meg és a videóban látottak szerint fonjuk össze.
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Közepes