50 dkg túró
50 dkg liszt
25 dkg Rama margarin
1,5 dl natur joghurt vagy tejföl
1 tojás
25 dkg reszelt sajt (fele trapista, fele füstölt sajt)
1 kk. sütőpor
1 ek só
Kenéshez:
1 tojás
7 dkg reszelt sajt
A sajtokat lereszeljük és a egyik harmadát félre tesszük a rudacskák megszórásához a nagyobbik felét (valójában a 2/3-át) pedig belekeverjük a tésztába. A hideg Rama margarint nagy lukú reszelőn lereszeljük . A tészta összes hozzávalóját beletesszük egy keverőtálba és összekeverjük.
Lisztezett deszkán 1-1,5 cm vastagra nyújtjuk és megkenjük az egészet tojással és megszórjuk a reszelt sajttal.
Utána a derelyevágóval 1 cm széles és kb. 7-10 cm hosszú es rudacskákat vágunk belőlük, majd sütőpapírral bélelt tepsibe helyezzük és 170 C fokon sütjük 25 percig.
A keksz felét egy 25 x 25 centis tálba rakosgatjuk. A vaníliás pudingport összekeverjük a cukorral, felengedjük a tejjel, majd nagy lángon, folyamatos keverés mellett addig főzzük...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A kekszet, a porcukrot, a kakaót, a vajat és a rumaromát tálba mérjük, majd apránként adagolva annyi tejjel gyúrjuk össze, hogy összeálljon a massza. Diónyi golyókat formázunk belő...
Elkészítési idő: 20 perc Nehézség: Könnyű
Keksz,lekvár,kávé,kakaó,rum,tej össze dolgozni. A krémet simára kikeverni. A tésztát kinyújtani és megkenni a krémmel,feltekerni.Kókuszba forgatni. Hűtőbe tenni.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű