-25 dkg vaj
-15 dkg tejpor
-15 dkg porcukor
-25 dkg kókuszreszelék
-mogyoró
A vajat,tejport,porcukrot és 12,5 dkg kókuszreszeléket kézzel jól összedolgozunk .
Kis golyócskákat formálunk ,mindenik közepébe 1 szem mogyorót teszünk és kókuszreszelékbe forgatjuk .
Én kihagytam belőle a mogyorót .
Robotgéppel összekeverjük a hozzávalókat. Sütőpapíros tepsibe öntjük,megszórjuk kedvünk szerint. 200 C-on sütjük 30-40 percig
Elkészítési idő: 60 perc Nehézség: Könnyű
Grease and line a 10cm x 20cm (4×8-in) loaf pan with aluminium foil. Preheat oven to 180C/350F. To make brownie, melt chocolate and butter over low heat. Remove and leave to...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Gőzön a fehérjét, mézet, cukrot elkeverni, majd levéve 200 g kókuszreszelékkel elkeverni. Nyomózsákba tenni, szilikon sütőpapírra formát nyomni. 170 fokon légkeverésen sütni, de...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz