2 tojás
fél teáskanál só
2-3 evőkanál köménymag
3 evőkanál hideg víz
20 dkg darált tepertő
10 dkg vaj
szódabikarbóna
ecet
1/2 kg liszt
Felverünk két egész tojást, hozzáadunk egy kanál sót, 2-3 kanál köményt 3 kanál hideg vizet 20 deka darált tepertőt 10 deka vajat és egy kiskanál, ecetben feloldott szódabikarbónát. A végén hozzáadunk fél kiló lisztet, amíg jó tömör lesz, majd alaposan összegyúrjuk a tésztát. Gyúródeszkán kinyújtjuk 1 cm vastagra, majd pohárral kivágjuk a pogácsákat. 180 fokon sütjük, körülbelül 15-20 percig.
Össze gyúrni-nyújtani-rudakra vágni-felvert tojással lekenni. Aztán tetszés szerint szezámmaggal-sajttal- köménnyel pizzakrémmel szórni, kenni. Sütni. Nagyon finom
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tésztához a lisztben elkeverem a sót és a sütőport, majd a vajat (vagy a margarint) a liszttel elmorzsolom és annyi tejjel összegyúrom, hogy könnyen nyújtható tésztát kapjak. 2...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A lisztet a sütőporral, a sóval, és a fűszerrel elkeverjük. Hozzáadjuk az olajat, a kefirt, majd hozzáöntjük a vizet és összeállítjuk a tésztánkat. Annyi vizet adjunk hozzá, hogy j...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű