15 dkg fehér csoki, 20 dkg túró, 2 dl habtejszín
1. A csokit vízgőz fölött megolvasztom.
2. A túróval elkeverem, hagyom kihűlni.
3. Közben a tejszínt habbá verem és óvatosan beleforgatom a túrós masszába.
4. Nyomózsákkal kis tálkákba töltöm és min. 2 órára hűtőbe teszem
Főzzünk jó kemény tejbegrízt, hagyjuk kihűlni.A túrót összekeverjük A cukorral és hozzáadjuk a tejbegrízhez. Hozzáadjuk a vaníliás cukrot majd gombócokat formálunk a masszából.l...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Nehéz
◾️A gyümölcslevet a zselatinnal felfőzzük, de amint felforrt, már vegyük is le a tűzről és picit hagyjuk hűlni. ◾️Vegyünk elő tetszőleges szilikonformákat, és adagoljuk bele a zs...
Elkészítési idő: 10 perc Nehézség: Könnyű