6 kanál liszt
6 kanál cukor
6 db tojás
1 csomag sütőpor
fél dl étolaj
1 kanál kakaópor
Krém:
25 dkg margarin
25 dkg porcukor
6 dl tej
2 csomag tejszín ízű pudingpor
1 kanál kakaópor
1 kanál őrölt kávé
Tetejére csoki.
A hozzávalókból a tésztát megsütjük, majd kettévágjuk. A margarint a porcukorral habosra keverjük.
A tejet a pudingporral felfőzzük, ha kihűlt a margarinnal összekeverjük.
A kész krémet kettévesszük, az egyik felét rákenjük a piskótára a másik felébe 1 kanál kakaóport és 1 kanál őrölt kávét keverünk ,majd rákenjük a másik krémre.
Rátesszük a másik piskótalapot és csoki mázzal vonjuk be.
Tojásfehérjét felverni, hozzá cukor. Lisztbe keverni a gyümölcsöket. A két masszát összekeverni,formába önteni. 180 fokon 30-40 perc
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
Összekeverjük a vajat, a tojást, a mézet, a xilitet, a vaníliát, a citromhéjat és a fahéjat, majd robotgéppel belekeverjük a a sütőporos, kakaós lisztet. Lisztes kézzel sima tészt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Összekeverni /galuska sűrű/ legyen. Kanállal olajba szaggatni, olajba..
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz