4 egész tojás
10 evőkanál cukor
16 púpos evőkanál liszt
1 cs. sütőpor
2 kis pohár tejföl (nálam most joghurt és kefir)
2 dl olaj
sárgabarack tetszőleges mennyiségben
Mindent összekeverek, vajazott, lisztezett tepsibe teszem, rárakom a sárgabarackot.
Előmelegített, 180-200 fokos sütőben megsütöm.
Amikor kihűlt, porcukorral megszórom és kockára vágva tálalom.
8 részre osszuk el,sodorjuk meg és a videóban látottak szerint fonjuk össze.
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Közepes
1. A margarint addig keverem a cukorral,míg fel nem oldódik.Ezután a tojásokat egyenként hozzákeverem.A lisztet összekeverem a sütőporral és a margarinos keverékhez adom.A masszát...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Elkészítés: A sütőt beállítom 200 fokra, míg a masszát bekeverem és szétrakom, éppen felmelegszik. Külön keverőtálba teszem a kimért száraz és nedves hozzávalókat, a mazsolát (va...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű