50 dkg liszt
20 dkg vaj
20 dkg cukor
3 evk kakaó
2 db tojás
1 cs van. cukor
A hozzávalókat összegyúrom, elfelezem, a felébe kakaót, a másik felébe a vaníliás cukrot belerakom.
Cipóvá formálom, pihentetem, majd egyforma lappá nyújtom, alulra a fehéret, rá a kakaóst feltekerem.
1 éjjelt hűtőben pihentetem, majd fél cm vastag szeletekre vágom, sütőpapíros tepsibe teszem és megsütöm.(160 ° kb. 12 perc)
A kekszet összetörjük és robotgéppel összedolgozzuk a vajjal és a kávéval. Egy sütőformába öntjük, jól elsimítjuk és betesszük a hűtőbe amíg elkészül a krém. A tejszínhabot felv...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az első részben található alapanyagokat összekeverjük, a második részben található alapanyagokat géppel összedolgozzuk. Kivajazzuk a tepsit a por felét beleszórjuk, rátesszük a tú...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Összekeverünk minden hozzávalót, majd szilikon muffinsütő formába öntjük, és 180 fokon 30 perc alatt kisütjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű