1 cs leveles tészta (Lidl-s tekercses)
2-3 db körte
cukor
fahéj
A tésztát kitekerem, 10x10 cm-s kocka alakúra vágom. (8 db jön ki belőle)
4 sarkánál kicsit bevágom, majd a közepére halmozom az összevágott, cukorral és fahéjjal megszórt körtét.
"Papírforgó" mintára összehajtom a szárait, fogpiszkálóval megtűzöm, megkenem vízzel és megszórom fahéjas cukorral. Forró sütőben pirulásig sütöm. Fahéjas porcukorral megszórva tálalom.
Összekeverjük golyókat formázunk epret töltünk a közepébe és lobogó vízbe kifőzzük majd kókuszreszelékbe forgatjuk
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tésztához, a lisztet egy tálba szitáljuk és hozzáadjuk a sót, a sütőport, a kakaóport, majd jól összekeverjük. Egy másik edényben, a tojást a megolvasztott margarinnal és a cuko...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Keverjük össze a száraz hozzávalókat. Öntsük hozzá a langyos margarint.Üssük bele a tojást és gyúrjuk össze. Fóliába csomagolva 1 napra tegyük hűtőbe. Sütés előtt melegítsük elő...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű