25 dkg liszt
2 evk cukrozatlan kakaópor
2 kk szódabikarbóna
1 db tojás
10 dkg cukor
2 cs vaníliás cukor
1 dl olaj
3,5 dl natúr joghurt
4-5 db óriás
kevéske vaj a forma kikenéséhez
A tojást habosra keverem a cukrokkal, hozzáöntöm az olajat és joghurtot, majd kanalanként beleszitálom a szódabikarbónával elvegyített lisztet és a kakaóport. (Most a tésztát 2-be vettem és csak az egyik felébe tettem a kakaóport) A rudikat összevágom. A muffin formába kb. félig teszek masszát, belenyomom a rudit és előmelegített sütőbe teszem és kb 25 percig sütöm.
A kétféle kekszet és az étcsokoládét apróra tördeljük. A vajat, a cukrot, a kakaóport és a tejet jól összekeverjük és lassú tűzön szirupot főzünk belőle. Nem kell forrni hagyni! Eg...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A kihűlt tésztát félbe vágjuk és megkenjük krémmel, majd pogácsa szaggatóval kiszaggatjuk és kívülről is bekenjük, krémmel majd kókusz reszelékbe forgatjuk.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A morzsázáshoz, öntet készítéshez pedig nem árt beszerezni: - Némi apróbb szemű zabpehely, vagy esetleg darált dió, mák, mogyoró - ki mire izgul rá jobban :) - Még egy adag prote...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű