csirkemell
sárgarépa
zöldborsó
karalábé
fehérrépa
cukkini
rizs
petrezselyem
gomba
só
borsó
citrom
olaj
A csirkemellből kevés lével paprikás csirkét készítünk. Eközben a másik lábasban karikára vágott sárgarépát, zöldborsót, karalábét, fehérrépát, vagy más tetszés szerinti zöldségeket esetleg cukkinit párolunk zsíron. Amikor ezek megpárolódtak pépesítjük. A tejszínt tojássárgájával elhabarjuk és a passzírozott zöldeket rádobjuk a csirkére. Jó ízű rizskását készítünk, majd petrezselymes zsíron gombaszeleteket párolunk. Ezeket ízlés szerint fűszerezzük. Répasalátával tálaljuk: a megtisztított sárgarépát vékony hosszúkás metéltre vágjuk, sós vízben megfőzzük, majd hideg vízzel leöntjük. Megsózzuk, borsozzuk citrommal és olajjal salátalét készítünk.
◾️A gombát megtisztítjuk és felszeleteljük. ◾️Egy száraz serpenyőben vagy wokban addig pirítjuk, még teljesen összezsugorodnak. ◾️A csirkemellet felkockázzuk, sózzuk, borsozzuk...
Elkészítési idő: 90 perc Nehézség: Könnyű
husit elkészíted tepsibe teszed, én csak egy kis sót meg borsot tettem rá, brokkolit, kukoricát megfőzöd, a krémsajtba belekevered, én most kicsi sót, borsot meg egy picike mustárt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat össze keverem beleforgatom a csirkeszárnyakat 180-200 fokon tűpróbáig sütöm
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű