15+5dkg kókuszreszelék,(a + a forgatáshoz kell)
2 evőkanál zsírszegény kakaópor,
3 doboz mascarpone
eririt ízlés szerint ledarálva.
ebből kb. 50 db golyó lesz.
A mascaőponét jó alaposan kikavarjuk és a többi hozzávalókat is beledolgozzuk
Kókuszreszelékbe forgatjuk
'1golyóba kb. 1 gr. Ch van!! / 50 db nál/
Összekeverjük a hozzávalókat 200 fokon 20 perc a sütési idő.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A Rámát a lisztben elmorzsolom, a többi hozzávalóval ruganyos tésztává gyúrom. 2 cipóra osztom, én úgy szoktam, hogy az egyik cipót nagyobbra hagyom kicsivel (ez lesz a süti alja),...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A palacsintákat megkenjük szilvalekvárral. Kettőt egymásra helyezzük és feltekerjük. Elkészítjük a fahéjas tejfölt. A tejfölt kikeverjük fahéjjal, cukorral, vaníliás cukorral. Tála...
Elkészítési idő: 1 Nehézség: Könnyű