200 gr darált dió (és egy kevés a díszítéshez),
3 ek. ToTu krém extra/ nem paleó változatban sűrű tejszínnel csinálnám/,
4 ek. darált eritrit,
1 tábla étcsokoládé,
1 ek. olvasztott kókuszzsír
A csokin és a zsíron kívül minden hozzávalót jól összedolgozunk. Diónyi golyókat készítünk belőle, majd egy sütőpapíros tepsire, vagy tálcára helyezzük őket. A csokit és a zsírt összeolvasztjuk, majd ezzel vonjuk be a kis golyókat. Végül mielőtt megdermed megszórjuk a tetejüket egy csipet darált dióval.
A tojásokat villával felverjük, majd hozzákeverjük a többi hozzávalót. Bő olajban kanállal szaggatva sütjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A kekszet ledaráljuk, elkeverjük a cukorral, a kakaóval és a szobahõmérsékletű vajjal. A meggybefõtt rumaromával ízesített levébõl annyit teszünk hozzá, hogy formálható legyen. Ned...
Elkészítési idő: 10 perc Nehézség: Könnyű