25 dkg mák
4 tojás
5-8 dkg eritrit
2 alma reszelve (nem kinyomkodva!!)
tk. szódabikarbóna
20 dkg darált mák, 4 egész tojás, 5-8 dkg darált eritrit, 2 alma reszelve / nem kell a levét kinyomkodni /, tl. szódabikarbóna, tk. almaecet. Az egészet egy tálban alaposan összekeverem, sütőpapírral bélelt tepsibe öntöm, és 180 fokra melegített sütőben kb. 2-25 perc alatt készre sütöm.
A cukrot a vajjal, az olajjal, a tojással és tejjel elkeverjük. Külön edényben a lisztet, a sütőport, a sót, fahéjat keverjük össze. A két elegyet összeforgatjuk a darabokra vágott...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Különválasztjuk a tojásfehérjét és sárgáját. A fehérjét kemény habbá verjük. A sárgáját a cukorral fehéredésig keverjük. Belekeverjük a sütőporos lisztet, és óvatosan beleforgatjuk...
Elkészítési idő: 60 perc Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat turmixban összekeverjük, majd a tésztát gofrisütőben kisütjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű