60dkg liszt
15 dkg margarin
15 dkg porcukor
fűszer
30 dkg langyos méz
4 kiskanál szódapor
A langyos mézbe belekeverjük a 4 kis kanál szódaport,és a langyosra melegített margarinnal összekeverjük.A lisztet és a porcukrot tálba tesszük és beleöntjük a langyos keveréket.Összegyúrjuk.Formálható legyen. Lisztezett deszkán kinyújtjuk kb 5mm vastagra.Kiszaggatjuk,és sütőpapírral bélelt tepsibe tesszük.
A sütőt 180 fokra előmelegítjük. 10 percig sütjük. Ne kapjon színt.
Egy lapos tálcára tesszük a sütiket.
szétválasszuk a tojásokat, majd felverjük külön a fehérjét, külön a sárgáját, adunk hozzá szárazanyagokat, majd a robotgép táljába folyatjuk a sárgás masszát és még egy picit verjü...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
H
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz