60 dkg liszt, 5 dkg élesztő, 8 dkg olivaolaj, 3 dl víz, só
50 percig kelesztjük, kinyújtjuk, megkenjük, ráhalmozunk bármit és megsütjük. :)
Mindent bepakolok a gépbe és a dagasztóprogram elvégzi a munkát. Ha kész langyos helyen a duplájára kelesztem. Majd a szilikonlapon kissé átgyúrom. Letakarva pihen 5 perce...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A langyos vízbe tesszük a cukrot, belemorzsoljuk az élesztőt és 10 perc alatt felfuttatjuk.Tálba tesszük a lisztet, közepébe tesszük a felfuttatott élesztőt, a többi hozzávalót a m...
Elkészítési idő: 3-4 óra Nehézség: Könnyű