0,5 kg csirke mell fel kockázva,0,5 kg bár milyen tészta,kevés vaj,3 dl tejföl,4 gerezd zúzott fokhagyma,só,bors,őrölt kömény,majoránna,bazsalikom,
a tésztát enyhén sós vízben ki főzöm,többször át mosom hideg vízben majd le csepegtettem,közben a csirkemell kockákat vajon meg piríttóm és meg ,fűszerezem,majd össze keverem a tésztával és a tejföllel.miben előtte jól el kevertem a fokhagymát,bár milyen salátával savanyúsággal tálalhatóm.
. Az átszitált lisztet összekeverjük a sóval. A langyos tejben a cukorral összekeverjük az élesztőt (nem kell felfuttatni, csak jól megáztatni a tejben az élesztőt). A lisztben elm...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A makarónit sós vízben kifőzzük. Az olajon megpirítjuk a hagymát, a pirospaprikát és az apróra vágott csirkemellet, kevés paradicsomlével addig párolunk, míg puha nem lesz. Megs...
Elkészítési idő: 60 perc Nehézség: Könnyű