30dkg liszt
30 dkg cukor
4 egész tojás
2 dl szódavíz
2 dl olaj
1 csomag sütőpor
1 citrom héja
1 evőkanál kakaó
A cukrot és a tojást habosra kikeverni, beleönteni a sütőporral elkevert lisztet, a szódavizet, az olajat a citrom héját,ezzel jól elkeverni és zsírozott lisztezett tepsibe öntjük. A tésztából visszafogunk egy keveset amibe a kakaót belekeverjük utána a tepsibe öntött tésztára csepegtetjük, majd villával széthúzogatjuk, ettől lesz márványos. Tehetünk bele fejtett meggyet, vagy ananász karikákat és úgy sütjük meg. Sütés után tetszés szerint szeleteljük.
Körülbelül két vastagabb szelet dinnyének levágtam a héját, kb két centis kockákra vágtam majd beledobtam a turmixgépbe. Nem egymagában sárgadinnyéből akartam csinálni a smoothie-...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
- lisztet, keményítőt, sütőport összedolgozom - lágy margarint, tojások sárgáját, cukrot és a vaníliás cukrot robotgéppel habosra keverem - tojások fehérjét kemény habbá verem A...
Elkészítési idő: fél óra Nehézség: Könnyű
10 percre be rakjuk a fagyasztóba a kókuszos tejet már formázva, ezután mártsuk a csokiba aztán újra 20 perc a fagyasztóban
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű