8 szelet gépsonka,
8 szelet óvári sajt,
5 dkg vaj,
só, bors,
kevés mustár,
8 szelet kicsontozott sertésborda
1. Jól kiverjük a hússzeleteket, törött borssal meg egy kevés mustárral bedörzsöljük, és a vajon megsütjük.
2. Tűzálló tálra egymás mellé fektetjük. (Ha gombásan akarjuk készíteni, akkor vonjuk be vajon párolt, sóval, borssal szárazra párolt gombavagdalékkal. 15 dkg, vajon sóval, borssal párolt összevagdalt gomba.)
3. Ráborítunk egy vékony gépsonkaszeletet, erre egy sajtszeletet, és megöntözzük a vajjal, amiben a hús sült.
4. Csak annyi időre toljuk a sütőbe, amíg a sajt szépen ráolvad a tetejére.
a téli szalámit még egyszer átdaráltam a kis lyukú tárcsával...kapott egy darab szerecsendiót lereszelve... 10 szem szegfűbors...amit kávédarálóval leőröltem... 5 cikk fokhagyma a...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
Elkészítése: A hagymát megtisztítjuk és felszeleteljük, kevés olajon üvegesre pirítjuk. Közben a húst megmossuk és nagy szeletekre vágjuk, majd 3-4 percen át sütjük a hagymával eg...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű