5 tojás sárga, 25 dkg porcukor habosra keverjük. 10 dkg olaj, 10 dkg víz, 1 vanília, ½ citrom leve, héja, 25 dkg liszt, fél cs. sütőpor hozzákeverjük a sárgához. Fehérjét 1 e.k cukorral habbá verjük, összekeverjük.
Bele Milka csoki darabok. Formát margarinnal, zsemlemorzsával kikenni. Több mint a fele masszát beleöntjük a megmaradt részbe 3 e.k kakaóport teszünk, majd ráöntjük. 30-40 perc sütés.
1. A gyümölcslét, a cukrot és a fehérjét addig keverjük turmixgépben, amíg sűrű habot nem ad. 2. Ekkor kelyhekbe tálaljuk, s a színes drazsékkal díszítjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A rebarbarát megtisztítjuk és apróra vágjuk, a citromlével 2 evőkanálnyi vízben kissé megpároljuk. Az epret megmossuk, kicsumázzuk, a felét botmixerrel pürésítjük. A rebarbarához k...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű