4 egész tojás
8 e.k. olvasztott méz
25 dkg cukor
2 k.k fahéj
2 k.k. szódapor
A tojásokat a mézet és a cukrot kikeverjük, hozzáadunk annyi lisztet, hogy formázható legyen, majd a fahéjat és a szódaport.
Hab: 2 tojásfehérjét 20 dkg porcukorral gőz felett felverjük, ebbe forgatjuk a kész puszikat.
Palacsinta:A tejet, a tojást a sót és a porcukrot jól összekeverem.Bele teszem a lisztet jól elkeverjük ezt is és pihentetjük kb fél órát a hűtőben.A palacsinta sütőbe kevés olajat...
Elkészítési idő: kb 1 óra Nehézség: Könnyű