6 tojás, 8 k. cukor, 1 margarint, 1 vanília, 1 citrom reszelt héja ezt habosra keverjük, majd hozzáadunk 8 k. lisztet, 1 csésze darált diót, 1 cs. mazsolát, 1 cs. sütőport, ezt jól elkeverjük, majd 2 zsírozott lisztezett gerincbe sütjük.
A másik is ugyanígy készült csak nem kell bele a dió, a citrom reszelt héja helyett, 2 cs. vaníliát szórunk bele, vagdalt mandulát vagy vágott dióbél, csoki darát, mazsolát.
Szükségünk lesz egy 200 C-os sütőre, de még ne melegítsük elő, korai lenne. Akkor kapcsoljuk be a sütőt, mikor a tojásfehérjével lekenjük a kifliket. 2 Egy tálba kimérjük a lis...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
A hozzávalókat aprító gépbe rakjuk és egyneművé dolgozzuk. Egy 20 cm-es szilikonos tortaformába öntjük a felét, elrendezzük rajta a meghámozott, 1*1 cm-es kockákra vágott körtét,...
Elkészítési idő: 20p Nehézség: Könnyű