40 dkg tepertő
1 evőkanál vaj
3 evőkanál natúr krémsajt
1 hagyma
só, bors
A tepertőt apróra vágjuk és egy tálba tesszük, a hagymát is megtisztítjuk, felszeleteljük, majd mellé tesszük és hozzáadjuk a vajat és a krémsajtot is, majd fűszerezzük és robotgéppel összedolgozzuk. A masszát egy fóliába tesszük és szorosan felcsavarjuk, lehűtjük és így akár szeletelhető is. Ha krémes állagra vágyunk, akkor ne tekerjük fóliába, tegyük egy zárható műanyag dobozba.
A husszeleteket kipotyoljuk,sozzuk,borsozzuk Lisztbe,tojasba,zsemlemorzsaba forgatjuk,es nem tul forro olajban kisutjuk Krumplisalata : A krumplit hejaban megfozzuk,es hulni tes...
Elkészítési idő: 1 ora Nehézség: Könnyű
Elkészítem a fasírt alapot a hozzávalókból . A leveles tésztát kinyújtom tepsi nagyságúra , ráteszem a fasírtalapot eloszlatom rajta egyenletesen , majd sonka szeletekkel kirakom...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű