- 8 szelet karaj,
- 2 fej hagyma,
- 25 dkg gomba,
- 2 dl tejföl,
- kb. 15 dkg sajt,
- kevés olaj,
- só,
- bors,
A karajszeleteket enyhén kiklopfoljuk, mindkét oldalukat sózzuk, borsozzuk. Nagyon vékonyan kiolajozott tepsibe egymás mellé szorosan lefektetjük.
A hagymát karikára vágjuk, és rátesszük a hússzeletekre. A gombát megpucoljuk, szeletekre vágjuk, és beborítjuk vele az egész tepsit.
A tejfölt rálocsoljuk a gombára. Végül rászórjuk a reszelt sajtot, és már mehet is a sütőbe.
Alsó sütéssel kb. 45 percig, majd alsó-felső sütéssel, hogy a sajt a tetején jól megpiruljon, még kb. 15 percig sütjük.
Sütés közben a hús és a gomba levet ereszt, amelyben párolódik a hús. A végén ezt a szaftot ráönthetjük az ételre.
A szeletelt sertéshúst felcsíkozzuk , és besózzuk. ízlés szerinti vastagságban bekenjük mustárral. A mustáros húsokat, éppen hogycsak megforgatjuk lisztben. Forró olajban hirtelen...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hegyes erős paprikát és a szalonnát apróra vágjuk. A hússzeleteket kiklopfoljuk, sózzuk, megszórjuk a chili pehellyel és a grill fűszerrel. A karajszeleteket megkenjük a krémsa...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű