kisebb cukkinit meghámoztam lereszeltem káposztareszelőn majd kinyomkodtam a levét,fűszereztem só,bors,kapor,adtam hozzá egy tojást egy kanál ch csökkentett lisztet,majd egy kevés reszelt sajtot,forró palacsintasütőben,kevés olajon kisütöttem..........1 kanál tejföl,1 kanál mustár,só,bors mártogatóssal ettem :P
az egésznek a ch értéke:9 gramm nekem 5 db lett belőle
Élem "Édes" Életem
Először készítsd el a samosa tésztát, aminek a receptjét a linkre kattintva olvashatod. Amíg a tészta pihen, állítsd össze a tölteléket. Vágd kockákra a krumplit, szedd rózsáira a...
Elkészítési idő: 65 perc Nehézség: Könnyű
Mindent alaposan összekeverünk, majd egy palacsinta-szerű kivitelezéssel a tűzhelyen kisütjük a masszát. Fontos: a már nagyon forró serpenyőbe tedd, de vedd le kicsire a gázt és...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű