két marék dió
négy kisebb répa
édesítőszer
mézeskalács fűszerkeverék
őrölt gyömbért
kevés citromlevet is
Diót aprítógépben dióvajjá őröltem, majd szintén aprítógépbe raktam répát, amit édesítettem és Szafi Fitt mézeskalács fűszerkeverékkel tettem még hozzá őrölt gyömbért és kevés citromlevet is
A sütőt bekapcsoljuk 180 fokra. A 4 tojást a cukorral a robotgép habverőjével a legmagasabb fokozaton felverjük, (legalább 10 perc) a tál oldalán óvatosan belecsurgatjuk az olajat...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
http://aprosef.hu/milanoi_retes_recept
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Elkészítés: A liszthez adjuk hozzá a felkockázott margarint, majd kezdjük el összemorzsolni. Amikor már kellően morzsalékos, keverjük hozzá a porcukrot, a szódabikarbónát, és a ka...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű