50 dkg liszt
1,25 dl méz
15 dkg porcukor
2 tk mézeskalács fűszer
2 kk szódabikarbóna
2 tojás
15 dkg margarin
A hozzávalókat összegyúrjuk majd lisztes deszkán, 3-4 mm-re nyújtjuk és formákkal ki szaggatjuk.
Előmelegített sütőben 8-10 percig sütjük 180°C-on.
A margarint kicsit megmikrózom, hogy folyós legyen, így könnyeben el lehet a tésztában gyúrni, nem lesznek benne margarin darabok.
A diót, édesítőt, kókuszolajat, rumaromát aprítógépbe tesszük, és alaposan összekeverjük. (jó pár percig dolgoztattam a gépet, hogy kicsit olyan “tapadós” legyen a dió). A muffinho...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojásokat, a vajjal és a tejjel összekavarjuk, a vaníliát is hozzáadjuk. A lisztet, a sütőport, a cukrot és a citromhéjat összekeverjük, majd a tejes keverékhez adjuk. A tésztát...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű