- 500 ml kókusztej
- 100 g chia mag
- 2 evőkanál porcukor helyettesítő
- 1 csomag zero vanillin
◾️A chia magot, az édesítőt, a vaníliás cukrot és a kókusztejet egy lábosban összekeverjük.
◾️Felforraljuk, majd lassú tűzön 10-15 percig főzzük, ameddig a chia mag megdagad.
◾️Szobahőmérsékletűre hűtjük.
◾️Ha kicsit több időtök van, létezik egy egyszerűbb módja is a chia puding elkészítésének.
▪️ A chia magot a tejben elkeverjük az édesítővel és egy éjszakára, vagy ha reggel készítjük egy délelőttre a hűtőbe tesszük. Néhányszor keverjük át, hogy minden mag megtudja szívni magát a tejjel.
Szerintem gyümölccsel a legfinomabb, de akár magában is fogyaszthatjuk.
Egy datolyát és mazsolát (vagy áfonyát) vízbe áztatjuk, majd a vízzel együtt leturmixoljuk. Beletesszük a mogyivajat, kakaóport és zabot. Végül golyókat formázunk a masszából.
Elkészítési idő: 20 Nehézség: Könnyű
◾️A pudingot a tejben az édesítővel megfőzzük, majd hozzáadjuk a citrom héját és levét. ▪️Ezután teljesen kihűtjük. ◾️A tejszínt habbá verjük és hozzáadjuk a pudingot is. ◾️A...
Elkészítési idő: 60 perc Nehézség: Könnyű
◾️A meggyszószhoz a meggyet, az édesítővel, a rumaromával és a vízzel felfőzzük, majd hagyjuk kihűlni. ◾️A kekszet kisebb darabokra törjük. ◾️A kókuszolajat, az édesítőt, a kak...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű