- 6 tojás
- 50 g 1:4 édesítőszer
- 2 csomag vaníliás pudingpor
- pici só
- cukormentes baracklekvár
◾️A tojásokat ketté választjuk.
◾️A fehérjét az édesítővel habbá verjük és hozzáadjuk a tojások sárgáját egyenként, majd a sót és a pudingporokat is.
◾️Egy sütőpapírral bélelt gáztepsire tesszük a tésztát és 180°-ra előmelegített sütőben 15-20 percig sütjük (tűpróba).
◾️Miután kivettük a sütőből, hagyjuk teljesen kihűlni, de nem tekerjük fel.
◾️Végül megkenjük a lekvárral és most jöhet a tekerés is.
◾️Kicsit hagyjuk, hogy az ízek összeérjenek és felszeleteljük.
Por édesítővel meghintve tálaljuk.
10 percre be rakjuk a fagyasztóba a kókuszos tejet már formázva. ezután mártsuk a csokiba aztán újra 20 perc a fagyasztóban, és kész is!
Elkészítési idő: 15 perc Nehézség: Könnyű
A tészta hozzávalóit csomómentesre keverjük.A banánokat vágjuk 2,5-3 cm-es darabokra.Egy serpenyőben melegítsünk olajat. A banán darabokat forgassuk meg a tésztában és süssük őket...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű