30 dkg rizs, 4 dl víz, 10 dkg margarin, 1 liter tej, cukor, vaníliás cukor.
A rizst feltesszük főni a vízben. Amikor az összes vizet beszívta, akkor dobjuk rá a vajat és öntjük fel a tejjel. Teszünk bele ízlés szerint cukrot és vaníliás cukrot. Néha megkeverve addig főzzük, amíg be nem szívta a tejet a rizs.
összeállítani , kifőzni
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Adarált húst, a felszeletelt hagymát, az 1 tojást, a sót és a borsot tedd keverd jól összeA sütőt melegítsd elő 190 fokra. Egy tepsit, vagy hőálló edényt kenj ki vajjal és szórd m...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű