25 dk vaj v Ráma
6 tojás
80 dk liszt
50 dk cukor
1 cs sütőpor
1 csipet só
2 tábla csokoládé
a vajat a cukorral, tojással jól kikeverjük majd a többi hozzávalóval összegyúrjuk, nyújtani, kiszaggatni papírral bélelt tepsiben kb 10-12 perc alatt kisütni
A tesztahoz valokat összegyurjuk és 1 órára hűtőbe tesszük. Utánna nagyon jól lisztezett deszkán kinyujtjuk és karikákat vágunk belőle. 180 fokon kb 7 percig sütjük őket.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Élesztőt felfuttatjuk 3 dcl langyos tejel és a cukorral , majd bedagasztjuk az egészet..... nem kelesztjük a tésztát , ugyanis a kéz között fog megkelni.... dagasztás után a tésztá...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A langyos tejben a cukorral futtassuk fel az élesztőt. Gépi habverővel keverjük ki a tojássárgáját a puha margarinnal, szitáljuk hozzá a lisztet, adjuk hozzá a sót, és a felfuttato...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű