50 dkg darált keksz
3 ek kakaó
25 dkg Ráma
2dl langyos tej
25 dkg cukor
rumaroma
2 ek olaj
10 dkg étcsoki
a tejbe feloldjuk a cukrot, majd minden hozzávalót összekeverünk.
a tetejére felolvasztjuk olajban a csokit és ráöntjük.
A tésztát összedolgozzuk, 1 órán át a hűtőben pihentetjük. Utána kinyújtjuk, kiszaggatjuk és 200 fokon 10 - 12 percig sütjük. Megkenjük, összeragasztjuk és megesszük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A margarint felolvasztjuk, majd hozzáadjuk a villával felvert tojást és a tejet. Egy másik tálba összekeverjük a lisztet, a zabpelyhet, a kókuszreszeléket, a xilitet, a szódabikar...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az almát lereszeljük, meghintjük fahéjjal és édesítjük. Hozzáadjuk a tojást, mákot, útifűmaghéjat, mazsolát, és ha szükséges még édesítőt. Formába öntjük (pici kuglóf forma), és kb...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű