6-8 szelet tarja, vagy Pap szelet
A húst felkockázom, hogy az is jó, ha szeletben hagyom, megsózom, be borsozom.
Olaj, bele egy felkockázott hagyma, egy kevés fokhagyma és egy kicsit átsütöm a húst.
Tepsibe teszek zsírt, hagymakarikákat, felkarikázott krumplit, a húst, paradicsom karika, paprika. Só, bors.
A hús nem kell, hogy leveses legyen, rétegezzük.
Fólia alatt sütjük, míg átpuhul, majd leveszem a fóliát és úgy is sütöm.
Lácd fenn!
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hagymát, a paprikát és a csilit felvagdossuk és kevés olajban megdinszteljük, a felkockázott húst is beletesszük és egy kicsit megpirítjuk. Fűszerezzük és felöntjük a paradicsoml...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A zsemlét vagy kenyeret beáztatjuk langyos vízbe. A hagymát megpucoljuk, apró kockákra vágjuk, a zsírban üvegesre pároljuk. A darált húsba beletesszük a kinyomkodott zsemlét, a h...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű