30 dkg babapiskóta
30 dkg sárgabaracklekvár
10 dkg cukor
0,5 dl víz és rumaroma keveréke együtt (rumaroma ízlés szerint)
10 dkg mazsola
1 db citrom reszelt héja
1 evőkanál kakaópor
A mázhoz.
1 Dr.Oetker puncsmáz
15×25 cm -es forma folpackal bélelve
Elkészítése:
A cukrot,lekvárt,rumos vizet ,a mazsolával feltesszük főni.
Kevergetjük,és ha a cukor elolvad,a mazsola megduzzad,levesszük a tűzről,a kakaóport hozzá keverjük.
A babapiskótát összetörjük,3 - 4 db-ot vékonyabb csíkokra vágtam.
A babapiskótát leöntjük a forró felfőzött anyagokkal.
Ezután összekeverjük és folpackkal bélelt formába simítjuk.
Amikor kihűlt,a mázzal bevonjuk.
A zacskón megtalálható a használati utasítás.
1-2 órára a hűtőbe tesszük és négyzet alakúra vagy szeletekre vágjuk.
Finom lett!
11 dkg krémsajt, csökkentett zsírtartalmú 11 dkg barnacukor 0,5 vanília aroma 240 ml tejszín, habbá verve Karamell öntet 22 dkg kristálycukor 60 ml víz 120 ml tejszín 2 e...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
7/06/0337
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű