30 dkg háztartási keksz,20 dkg tejcsokoládé,10 dkg vaj,1 dl tej
A tetejére: 25 dkg étcsokoládé,1 teáskanál vaj,6 dkg kókuszreszelék
A kekszet darabokra tördeljük, nem kell túl apróra, így szebb lesz. A csokoládét a vajjal felolvasztjuk, a tejet hozzáadjuk és jól összekavarjuk. A kekszdarabokat egy tortaformába, vagy tálba tesszük és ráöntjük a csokoládés keveréket, összekavarjuk. A csokoládét a vajjal felolvasztjuk és a tetejére öntjük, elkenjük, megszórjuk kókuszreszelékkel és hűtőbe tesszük. Amikor a csokoládé megszáradt, szeletelhetjük is.
A sütés nélküli édességek is lehetnek finomak! Nagyszerű receptet teszteltünk és nálunk ez lett a befutó!
Piskóta tekercset készítünk, majd felszeleteljük. Folpackkal kibélelünk egy tálat és a piskótákkal kirakjuk. Beleöntjük a túrós krémet. Hűtőben, 10 órát hűtjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Elkészítés : a vajat, és a csokoládét olvasszuk fel, adjuk hozzá a gesztenyemasszát. ( Én ezt úgy oldottam meg egyszerűen, hogy a vajat kissé folyósra olvasztottam a mikróba, maj...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű