6 tojás, 6 kaál cukor,2 csomag vailiás pudigpor (lehet csokis is akkor barna piskota lesz )
Szétválaszuk a tojásokat a fehérjét 6 kaál cukorral ( nincs el írva fehérjét )ha kész egyesével belekeverjük a sárgáját.Majd a két csomag pudingport . Végig géppel keverem az egészet Tepsibe papirt teszünk beleőntjük a masszát és 180 fokon megsütjük. Ha megsült teljessen kihütjük.Ha kihűlt áttforditjuk egy másik papírra ,meg kell kenni amivel szeretnénk és most kell feltekerni,nem fog repedni.
A tojásokat ketté választjuk, a fehérjéből kemény habot verünk. A sárgáját a cukorral krémesre kavarjuk, majd a többi alapanyagot is hozzáadjuk. Ezt követően beleforgatjuk a tojásh...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
A tejet felrakjuk forrni, beletesszük a vajat, a vanília aromát, a citrom reszelt héját, a mazsolát és puhára főzzük benne a rizst. A tojásokat ketté választjuk és a sárgáját habos...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
Csatolmány
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz