2 csokoládé puding , 1 l tej,450 g háztartási keksz , 100 g tejcsoki,80 ml tejszín 33 %- os
Kislángon megfőzni a pudingot a tejjel ,a kekszet össze törjük kis kis darabokra egy tálba ,ráöntjük a pudingot ( melegen ) jól össze keverjük , formába öntjük ( szilikonos forma vagy nyitható torta forma (kicsi ) és 2 órára hidegre tesszük. A forró tejszínt a csokira önjük 1 percig hadjuk rajta majd utána összekeverjük ,majd mikor kivettük a kekszet a formából ráöntjük az oldalára is kenjük.hagyjuk hűlni félórára ,olvasztót fehér csokival díszítjük.
A tejet a cukorral élesztővel felfuttatom,a többi hozzávalókat tálba rakom és felfuttatott élesztővel jól kidolgozom. A kelesztést,tálba konyharuhával letakarjuk meg pléddel letak...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
Egy közepes tepsi alját alufóliával kibéleljük, kissé megzsírozzuk, az almát meghámozzuk és vékonyra szeljük (uborkareszelőn). Az almát az alufóliára terítjük. A tojások fehérjét k...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű