fél liter habtejszín,
1 rúd vanília,
6 tojássárgája ,
10 dkg cukor,
csipetnyi só
A tejszínt a kikapart vaníliamagokkal és a rúddal felforraljuk, a tojássárgát a cukorral és a sóval simára keverjük, majd hozzáöntjük egy szűrőn a vaníliás tejszínt. A keveréket újra felmelegítjük, arra ügyelve, hogy ne forrjon fel, csak takarék lángon kicsit besürítjük.Ezt a keveréket hűtőben teljesen lehűtjük, habverővel felhabosítjuk és mehet a fagyasztóba.Ha van fagyigéped, akkor elég 23,5dl tejszín és 2,5 dl tej is.smile hangulatjel
A hozzávalókat nagyon apróra összevágtam,majd sóval ,borssal összekevertem.
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
6-8 sült almát szitán áttörünk és elkeverünk ugyanannyi súlyú porcukorral, valamint 2 tojásfehérjével és 1 citrom levével. Habverővel félóráig verjük, majd tálra tesszük és tálalás...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hagymát kockázd fel, majd egy kis zsiradékon pirítsd meg. Add hozzá a májat, azt is pirítsd meg, majd fedő alatt kis lángon főzd puhára. Ha kell, adj hozzá egy kis vizet. Fűsz...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű