Tészta:
7 tojásfehérje
20 dkg cukor
2ek liszt
15 dkg kókuszreszelék
Krém:
1 l tej
3 van. puding
8 ek cukor
7 tojássárgája
1 ráma
10 dkg cukor
7 tojásfehérjét a cukorral felverni a lisztet és kókuszt belekeverni kivajazott tepsibe lassú tűznél megsütni.
1 l tejet 3 van pudingot 8 ek cukorral 7 tojássárgájával felfőzzük.
1 rámát 10 dkg cukorral kikeverünk és hozzákeverjük a pudinghoz.
Rákenjük a lapra és kókuszreszelékkel megszórjuk.
◾️A gyümölcslevet a zselatinnal felfőzzük, de amint felforrt, már vegyük is le a tűzről és picit hagyjuk hűlni. ◾️Vegyünk elő tetszőleges szilikonformákat, és adagoljuk bele a zs...
Elkészítési idő: 10 perc Nehézség: Könnyű
A gesztenyemasszát a tej kivételével az összes hozzávalóval összekeverjük, annyi tejet adunk hozzá, hogy jól formázható legyen, golyókat formázunk. A kakaót,cukrot , vizet m...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű