- 40 dkg liszt
- 2 csomag sütőpor
- 1 csipet só
- 4 evőkanál cukor
- 2 db tojás
- 7 dl tej
- 10 dkg olvasztott vaj
A rebarbarát megtisztítjuk és apróra vágjuk, a citromlével 2 evőkanálnyi vízben kissé megpároljuk. Az epret megmossuk, kicsumázzuk, a felét botmixerrel pürésítjük. A rebarbarához k...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A sütőt 200 fokra előmelegítem. Az almákat kicsumázom úgy, hogy a gyümölcsöt egészben hagyom: ezt vagy egy csumázóval hajtom végre, vagy egy késsel, négy vágással kiemelem a mag...
Elkészítési idő: 20 p Nehézség: Könnyű