4 dl Buttermilch = iró magyarul azt hiszem
3 tojás
250 g liszt
1/2 kiskanál soda bikarbona, vagy sütöpor
1 evökanál cukor
1/4 kiskanál só ezt én nem mértem
50 g vaj
A tojássárgáját különválasztjuk a fehérjétöl és az összes hozzávalóval jól összekeverjük. Fél óráig pihentetjük és utána beledolgozzuk a kemény habbá fölvert tojás fehérjét. Aebleskiver vagy talkedli sütövel sütjük. Minden egyes lyukban böven étolajat öntünk. Kb háromnegyedik töltjük meg a lyukakat a tésztával és amikor aranybarnára sül akkor Két hurkapálcika segitségével forditjuk a tésztákat.
Lekváral kináljuk
A hozzávalókat összegyúrjuk. Kis gombócokat formálunk belőle. Meghempergetjük a golyókat a kókuszreszelékben.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojásokat szétválasztjuk. A fehérjét habbá felverjük. Hozzáadjuk a cukrot, majd a tojások sárgáját és ezekkel is verjük egy kicsit. A lisztet átszitáljuk, hozzáadjuk a kakaóport,...
Elkészítési idő: 1óra 15 perc Nehézség: Könnyű