2 db 25 dkg trappista sajt
főtt tojás
vaj
mustár
só
fűszerek
zöldség stb.
Egy liter vizet forralni le a tűzről, bele a sajt, állni 20 percig, ki venni a vízből és nyújtani, mint a tésztát. Tölteni, bármivel. Én csináltam apróra vágott főtt tojásos, vajas, mustáros tölteléket, amit sóztam, fűszereztem, csináltam, főtt sonkásat is, azt is vajjal kevertem össze, és csináltam zöldségeset is. Retek, paprika vaj, só. Megkenni a kinyújtott, kihűlt sajtot a töltelékkel, feltekerni, alufóliába csavarni, be a hűtőbe. Fél óra ,de inkább egy óra alatt megdermed a vaj és a sajt, és lehet szeletelni .
A pulykacombot kicsontozzuk és nagyobb darabokra vágjuk. A szalonnát kockázzuk, zsírját kisütjük. Hozzáadjuk a húst és saját levében pároljuk. Amikor elfő a leve, még pár percig pi...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
Liszt,só,cukor 30 mp mikrózva műanyag edénybe ( fedeles vödörbe szoktam készíteni, (de mikrózni fedél nélkül ) össze keverem, kis fészket készítek bele morzsolom az élesztőt, a viz...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az áfonya kivételével mindent összetumixolunk, majd a végén hozzáforgatni a gyümölcsöt. A muffin formákat félig megtöltjük, majd 175 fokon készre sütjük
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű