60 dkg cukor
20 ek víz
25 dkg margarin
60 dkg darált keksz
60 dkg darált dió
10 dkg főzőcsoki
2 ek kakaó
máz:
5 dkg csoki
1 ek. kakaó
olaj
A cukrot vízzel felmelegíteni. Hozzá margarin,keksz,dió.Felezni,felébe
csoki,kakaó.Mindkettőt ismét felezni /4 db/. 33 x 34 cm tepsit kiolajozni.
Sütőpapíron kinyújtani a tésztát és belefordítani a tepsibe.
Csokis,sárga,csokis,sárga.
Tetejére csokimáz.
Felét lefagyasztani,mert sok.
A lisztet, tejet, szódavizet, tojásokat, sót összekeverjük. Az összekevert masszához adjuk az olajat. Forró palacsintasütőben kisütjük.
Elkészítési idő: Kb 15 perc Nehézség: Könnyű
a tojások fehérjét válasszuk szét a sárgájától, majd azt a tálat, amelyikben a fehérjék vannak tegyük be a hűtőbe. A csokoládét tördeljük darabokra, majd vízgőz felett olvasszuk me...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Habhoz a maradék fehérje+13 dkg cukor
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű