60 dkg cukor
20 ek víz
25 dkg margarin
60 dkg darált keksz
60 dkg darált dió
10 dkg főzőcsoki
2 ek kakaó
máz:
5 dkg csoki
1 ek. kakaó
olaj
A cukrot vízzel felmelegíteni. Hozzá margarin,keksz,dió.Felezni,felébe
csoki,kakaó.Mindkettőt ismét felezni /4 db/. 33 x 34 cm tepsit kiolajozni.
Sütőpapíron kinyújtani a tésztát és belefordítani a tepsibe.
Csokis,sárga,csokis,sárga.
Tetejére csokimáz.
Felét lefagyasztani,mert sok.
A krémhez megfőzöm a tejben a búzadarát (sűrűre), és néha-néha megkevergetve kihűtöm teljesen. A puha vajat a porcukorral kikeverem, majd hozzáadom a kihűlt tejbegrízt és botmixer...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tésztához a tojások sárgáját kikavartam a kétféle cukorral majd beledolgoztam a mézet,zsemlemorzsát,kakaót ,lisztet és legvégén az olajat és a tejet. A tojások fehérjét kemény h...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Egy sütőhöz 1/2 kg tészta kell. Kívülről be kell kenni olajjal.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű