recept:
4 db tojás
3ek xilit ( vagy egyéb édesítö szer )
4 ek oliva olaj ( vagy kókusz olaj )
1 tk sütöpor
1 -2 ek vanília aroma
4 ek örölt mandula vagy dió
6 ek örölt zabpehely
barack, xilit a pite tetejére
A tojásokat xilittel, olajjal habverövel felverem. Majd hozzá adom a vanília aromát, örölt mandulát, zabpelyhet , sütöport majd óvatosan csomó mentesre keverem. A masszát sütöpapírral bélelt pite formába öntöm, majd bele rakom a félbe vágott barackokat. Elömelegített sütöben készre sütöm, ha kihült megszórom xilittel .
180 fokon sütjük.
Elkészítési idő: 30-35 perc Nehézség: Könnyű
Keverjük össze az összes száraz hozzávalókat. Félre. Keverjük össze a tojásokat, a kókusz vaj, méz. A száraz hozzávalókat hozzáadása nedves, keverjük össze kell egyeztetni. A hely...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojásokat a Ramaval a kr. cukorral jól kikeverjük, hozzáadjuk a mézet, a szódabikarbónát, a kakaót, a vaníliát és a legvégén a lisztet. ha jól összekavartuk, a csokit belefarigc...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű