- 5 körül karé szelet kenyér,
- 5 szelet bacon,
- 5 db tojás,
- reszelt sajt, vagy tömlős
- 1-2 kanál zsír (mangalica)
A kenyerek belsejét kivágom, a serpenyőbe teszem a külső részt, beleillesztek egy bacont, ráütöm a tojást, megszórom reszelt sajttal, óvatosan rányomom a kivágott belsejét, majd megfordítva tovább sütöm.
A gombát megfőzzük, majd hagyjuk teljesen kihűlni. Robotgéppel felaprítjuk a petrezselyemmel együtt. Egy tálban elkeverjük a sajtkrémet a vajjal, majd hozzáadjuk a gombát is. F...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
◾️A sonkát, a főtt tojásokat és az uborkát felkockázzuk. ◾️A sajtot lereszeljük. ◾️A leveles tésztát kitekerjük (én már rögtön a tepsin tekerem ki és így nem kell feleslegesen mo...
Elkészítési idő: 60 perc Nehézség: Könnyű
Az alapanyagokat jól kikeverjük, kihabosítjuk.
Elkészítési idő: 10 perc Nehézség: Könnyű