20 dkg vaj (szobahőmérsékletű)
2 bögre cukor
2 db tojás
1 bögre étolaj
2 csomag vaníliás cukor
1 csomag sütőpor
1 bögre kókuszreszelék
5,5 bögre liszt
Egész mandula (a díszítéshez)
1 db tojás (a kenéshez)
Melegítse elő a sütőt 170 °C-ra (alsó-felső sütési módban), és béleljen ki egy tepsit sütőpapírral. Először keverje össze a folyékony hozzávalókat (a puha vajat, az olajat és a tojásokat), majd adja hozzá a cukrot, a vaníliás cukrot és a kókuszreszeléket. Legvégül dolgozza bele a sütőporral elkevert lisztet. Gyúrja az egészet sima, rugalmas tésztává. Formázzon a tésztából kis golyókat, finoman nyomja le őket laposra, és a közepükre helyezzen el 1-1 egész mandulaszemet. Helyezze a kekszeket a tepsire, és hagyjon közöttük körülbelül 2 cm távolságot, mivel sütés közben kissé meg fognak nőni. Süsse a kekszeket az előmelegített sütőben körülbelül 10-12 percig, amíg szép aranybarnák nem lesznek. Sütés után hagyja őket teljesen kihűlni.
A margarint a cukrot a tojást összefőzzük , ha forr , beletesszük a többi összetevőt . Ha kihült cukrozott zsírpapítba rúdalakban felcsavarjuk .
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tésztához az élesztőt nem kell felfuttatnunk, a tejjel és a tojások sárgájával keverjük ki és úgy öntsük a szárazanyagokhoz. Gyorsan gyúrjuk ki, tegyük a hűtőbe pihentetni kb. fé...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
Az élesztőt 1 dl tejjel, és egy kevés cukorral futassuk fel. A liszthez adjuk hozzá a porcukrot, a vaníliás cukrot, a tojást, a felfuttatott élesztőt, a maradék tejet, a citromhéj...
Elkészítési idő: 2 óra Nehézség: Könnyű