45 dkg liszt
2 dkg élesztő
1 teáskanál cukor
1 tk só
3 evőkanál olaj
2,5 dl víz
A hozzávalókat összegyúrjuk kb. 10-15 percig állni hagyjuk. Kiolajozott tepsibe nyújtjuk a tésztát, megkenjük pizzakrémmel majd ízlés szerint teszünk rá szalámit (téli szalámi, sonka, kolbász…), ananászt, gombát, kukoricát.
A végén megszórjuk reszelt trappista sajttal és magas hőfokon (200-250 fok ) kb. 10 perc alatt készre sütjük.
Forró olajba kiszagatom
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
Elkészítés: Előmelegítem a sütőt 170°C-ra, kifőzöm a finommetéltet. Egy tálba helyezem a túrót, a porcukrot, a tejfölt, a citrom reszelt héját és a kikapart vaníliarúd belsejét....
Elkészítési idő: 45 perc Nehézség: Nehéz